
Artikel van Indebuurt Zoetermeer
22/06/2026
Surinaamse Middag in Bibliotheek Zoetermeer groot succes
17/07/2026
Op 1 juli vierden we Keti Koti. Zelf was ik aanwezig bij Keti Koti Noorderpark in Amsterdam, waar ik voor de bezoekers mijn tekenworkshop Cirkel van Culturen mocht verzorgen. Er was enorm veel interesse en ik heb de workshop voor twee volle groepen mogen geven. De tafels zaten vol met enthousiaste kinderen, maar ook volwassenen deden met veel plezier mee.
Tijdens de workshop gingen we samen aan de slag met de Surinaamse cultuur, patronen en kleuren. Het was prachtig om te zien hoe enthousiast iedereen meedeed. Er werd met veel aandacht gekleurd, nieuwe dingen geleerd en vooral samen genoten. Dat is precies waarom ik deze workshops met zoveel plezier geef.
Mijn workshops geef ik op uiteenlopende locaties: van grote evenementen en festivals tot kleinere bijeenkomsten, scholen en feestjes. Juist die afwisseling maakt het elke keer weer bijzonder. Elk publiek brengt een nieuwe sfeer en nieuwe creatieve ideeën met zich mee.
Ik kijk nu alweer uit naar de volgende workshop.



